Gabbeh 20 %
204 x 303cm15 308 zł
19 346 złDostępna tylko 1 sztuka - unikatowy egzemplarz
Ręcznie tkany unikat wraz z certyfikatem autentyczności
Bezpłatne zwroty
31-dniowe prawo zwrotu
Bezpłatna i szybka dostawa
Dostępny, czas dostawy: 2 - 5 dni
Gabbeh Dywany: Dywany Gabbeh to bardzo popularne perskie dywany nomadów, które podbiły wiele serc swoimi prostymi i oryginalnymi wzorami. Szczególnie miękka wełna dziewicza pochodzi od samych nomadów, którzy pierwotnie wiązali dywan na własny użytek. Dziś jednak Gabbeh jest również tkany w innych krajach Orientu, na przykład w Indiach. Jego piękna wełna i miękkość w dotyku nadają pomieszczeniu dużo przytulności i domowości.
perskie dywany: Dywany perskie są znane na całym świecie ze swojej jakości i piękna. Oryginalne perskie dywany są ręcznie tkane, a wełna jest barwiona naturalnym barwnikiem roślinnym. Charakterystyczne dla perskich dywanów są także misterne wzory w kwiatowe i geometryczne kształty. Najbardziej znanymi proweniencjami, w których dywany są wiązane, są Nain, Sarough, Tabriz, Isfahan, Kashan, Bijar i Ghom.
Runo z wełny dziewiczej: Dywan wykonany z prawdziwej nowej wełny sprawia, że każdy styl wnętrza staje się bardziej przytulny. Sama czysta nowa wełna jest bardzo przyjemnie miękka w dotyku, a ponadto pomaga tłumić dźwięki i regulować wilgotność w pomieszczeniu. Te właściwości bezpośrednio zwiększają poziom komfortu z dywanem wykonanym z prawdziwej nowej wełny.
Nowy naszyjnik z wełny: Ręcznie przędzona wełna dziewicza jest używana przez nomadów nie tylko w runie, ale także do osnowy (tkaniny bazowej).
Ręcznie wiązana jakość: Dywany ręcznie tkane to prawdziwe dzieła sztuki i w zależności od jakości wymagają bardzo dobrego wyszkolenia i dużej cierpliwości. Ręczne wiązanie węzłów sprawia, że dywany są znacznie delikatniejsze, gładsze i mają wyższą jakość niż w przypadku innych metod.
| Nr. art. | 1107189 |
| Rozmiar | 204 x 303 cm |
| Cecha | Gabbeh |
| Pochodzenie | Iran |
| Gęstość tkania | ca. 100.000 / m² |
| Wysokość ok. | 10-12mm |
| Włosie | 100% Wełna Dziewicza |
| Osnowa | 100% Wełna Dziewicza |
| Produkcja | Ręcznie Tkany |
Gabbeh Dywany: Dywany Gabbeh to bardzo popularne perskie dywany nomadów, które podbiły wiele serc swoimi prostymi i oryginalnymi wzorami. Szczególnie miękka wełna dziewicza pochodzi od samych nomadów, którzy pierwotnie wiązali dywan na własny użytek. Dziś jednak Gabbeh jest również tkany w innych krajach Orientu, na przykład w Indiach. Jego piękna wełna i miękkość w dotyku nadają pomieszczeniu dużo przytulności i domowości.
perskie dywany: Dywany perskie są znane na całym świecie ze swojej jakości i piękna. Oryginalne perskie dywany są ręcznie tkane, a wełna jest barwiona naturalnym barwnikiem roślinnym. Charakterystyczne dla perskich dywanów są także misterne wzory w kwiatowe i geometryczne kształty. Najbardziej znanymi proweniencjami, w których dywany są wiązane, są Nain, Sarough, Tabriz, Isfahan, Kashan, Bijar i Ghom.
Runo z wełny dziewiczej: Dywan wykonany z prawdziwej nowej wełny sprawia, że każdy styl wnętrza staje się bardziej przytulny. Sama czysta nowa wełna jest bardzo przyjemnie miękka w dotyku, a ponadto pomaga tłumić dźwięki i regulować wilgotność w pomieszczeniu. Te właściwości bezpośrednio zwiększają poziom komfortu z dywanem wykonanym z prawdziwej nowej wełny.
Nowy naszyjnik z wełny: Ręcznie przędzona wełna dziewicza jest używana przez nomadów nie tylko w runie, ale także do osnowy (tkaniny bazowej).
Ręcznie wiązana jakość: Dywany ręcznie tkane to prawdziwe dzieła sztuki i w zależności od jakości wymagają bardzo dobrego wyszkolenia i dużej cierpliwości. Ręczne wiązanie węzłów sprawia, że dywany są znacznie delikatniejsze, gładsze i mają wyższą jakość niż w przypadku innych metod.
| GenerellerFilter: | Eine Farbe, Modern |
|---|---|
| ModerneTeppiche: | Gabbeh |
| nazwa: | Gabbeh |
| Kolor: | Beżowy, Czerwony, Róża, Brązowy |
| Forma: | Prostokątny |
| Pochodzenie: | Iran |
| Wysokość: | 10-12mm |
| Stos: | Wełna Dziewicza |
| Łańcuch: | Wełna Dziewicza |
| Jakość wykonania: | Ręcznie Tkany |
| węzeł: | 100.000 |
| Nazwa Dodatek: | Patchwork |
| Stan: | Nowy |
| Wiek: | Nowy |