Samarkand 20 %
244 x 246cm11 498 zł
14 401 złDostępna tylko 1 sztuka - unikatowy egzemplarz
Ręcznie tkany, unikalny element wraz z certyfikatem autentyczności
Bezpłatne zwroty
31-dniowe prawo zwrotu
Bezpłatna i szybka dostawa
Dostępny, czas dostawy: 1 - 3 dni
Samarkand Dywany: Dywan Samarkand wziął swoją nazwę od uzbeckiego miasta Samarkand. Wyjątkowa jakość i nowoczesny, inspirowany orientem wzór w połączeniu z barwnym charakterem dywanu sprawiają, że jest on tak poszukiwany. Są one ręcznie tkane z najlepszej jakości wełny. Mocne runo Samarkandu obiecuje wysoką trwałość i długowieczność dywanu.
Dywany afgańskie: Dywany i kilimy mają w Afganistanie długą tradycję. W przeciwieństwie do dywanów perskich, dywany afgańskie mają zazwyczaj geometryczne wzory i spokojniejsze kolory. Węzeł dywanów jest twardy i o płaskim runie.
Runo z wełny dziewiczej: Dywan wykonany z prawdziwej nowej wełny sprawia, że każdy styl wnętrza staje się bardziej przytulny. Sama czysta nowa wełna jest bardzo przyjemnie miękka w dotyku, a ponadto pomaga tłumić dźwięki i regulować wilgotność w pomieszczeniu. Te właściwości bezpośrednio zwiększają poziom komfortu z dywanem wykonanym z prawdziwej nowej wełny.
Łańcuch bawełniany: Bawełna jest doskonałą osnową (materiałem bazowym) dla prawdziwego, ręcznie tkanego dywanu, ponieważ jest wytrzymała, a jednocześnie może być przędzona drobno i gęsto.
Processing: processing
| Nr. art. | 1067052 |
| Rozmiar | 244 x 246 cm |
| Cecha | Samarkand |
| Pochodzenie | Afganistan |
| Gęstość tkania | ca. 200.000 / m² |
| Wysokość ok. | 5mm |
| Włosie | 100% Wełna Dziewicza |
| Osnowa | 100% Bawełna |
Samarkand Dywany: Dywan Samarkand wziął swoją nazwę od uzbeckiego miasta Samarkand. Wyjątkowa jakość i nowoczesny, inspirowany orientem wzór w połączeniu z barwnym charakterem dywanu sprawiają, że jest on tak poszukiwany. Są one ręcznie tkane z najlepszej jakości wełny. Mocne runo Samarkandu obiecuje wysoką trwałość i długowieczność dywanu.
Dywany afgańskie: Dywany i kilimy mają w Afganistanie długą tradycję. W przeciwieństwie do dywanów perskich, dywany afgańskie mają zazwyczaj geometryczne wzory i spokojniejsze kolory. Węzeł dywanów jest twardy i o płaskim runie.
Runo z wełny dziewiczej: Dywan wykonany z prawdziwej nowej wełny sprawia, że każdy styl wnętrza staje się bardziej przytulny. Sama czysta nowa wełna jest bardzo przyjemnie miękka w dotyku, a ponadto pomaga tłumić dźwięki i regulować wilgotność w pomieszczeniu. Te właściwości bezpośrednio zwiększają poziom komfortu z dywanem wykonanym z prawdziwej nowej wełny.
Łańcuch bawełniany: Bawełna jest doskonałą osnową (materiałem bazowym) dla prawdziwego, ręcznie tkanego dywanu, ponieważ jest wytrzymała, a jednocześnie może być przędzona drobno i gęsto.
Processing: processing
| nazwa: | Samarkand |
|---|---|
| Kolor: | Beżowy, Czerwony, Róża, Brązowy, Czarny, Szary, Weiß |
| Forma: | Prostokątny |
| Pochodzenie: | Afganistan |
| Wysokość: | 5mm |
| Stos: | Wełna Dziewicza |
| Łańcuch: | Bawełna |
| Jakość wykonania: | Keine Angabe |
| węzeł: | 200.000 |
| Stan: | Nowy |
| Wiek: | Nowy |