Wysyłka

Bezpłatna wysyłka na terenie UE

Wybierając naszą standardową wysyłkę w procesie zamówienia, otrzymasz swoje zamówienie bez opłat za wysyłkę po otrzymaniu płatności. Oprócz darmowej wysyłki oferujemy również wysyłkę na cały świat. O poniesionych kosztach zostaną Państwo poinformowani w procesie realizacji zamówienia.

 

Kolekcjoner samozwańczy

Oprócz dostawy istnieje również możliwość odbioru własnego pod następującym adresem: Wahdat Trading GmbH, Am Sandtorkai 25, 20457 Hamburg. Upewnij się, że dywan jest oznaczony w opisie artykułu jako dostępny na miejscu.

 

Wysyłka Szwajcaria i Norwegia

Wysyłka do Szwajcarii i Norwegii jest netto. Podatki i opłaty celne zostaną naliczone przez dostawcę usług wysyłkowych. W przypadku ewentualnego zwrotu, przesyłka zwrotna jest również bezpłatna. Przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt z lokalnym urzędem celnym w sprawie opłat celnych i podatku VAT.

 

Szkody transportowe

W przypadku widocznych uszkodzeń transportowych towaru, prosimy o zgłoszenie tego faktu bezpośrednio do firmy przewozowej przy odbiorze towaru i udokumentowanie tego zdjęciami. W przypadku uszkodzeń transportowych, które ujawniają się dopiero później, prosimy również o zgłoszenie ich do firmy przewozowej wraz z odpowiednimi zdjęciami. Zapraszamy do kontaktu z nami również w tych przypadkach.

Ostatnio oglądane
Rugway Store

Potrzebujesz porady?

Odwiedź nas w Speicherstadt w Hamburgu!

lub zadzwoń:

+49 (0) 40 36 90 19 42
Trusted Shops
Bezpieczne zakupy dzięki certyfikatowi Trusted Shops
SSL
Twoje dane są u nas bezpieczne i są przesyłane z wykorzystaniem protokołu SSL
Carefair
Sprawdzone pochodzenie naszych produktów - jesteśmy członkami Care & Fair