Afghan
78 x 127cmDostępna tylko 1 sztuka - unikatowy egzemplarz
Ręcznie tkany unikat wraz z certyfikatem autentyczności
Bezpłatne zwroty
31-dniowe prawo zwrotu
Bezpłatna i szybka dostawa
Dostępny, czas dostawy: 1 - 3 dni
Afghan Dywany: Dywany z Afganistanu inspirują swoim ciasnym splotem oraz delikatnymi figurami i kształtami geometrycznymi. Dywany afgańskie są najczęściej w pięknych ciemnoczerwonych i brązowych odcieniach i mają spokojny wygląd. Krótkie i twarde runo sprawia, że dywany są odporne na ślady nacisku nóg stołu i zabrudzenia. Jeśli chodzi o styl, afgan pasuje zarówno do nowoczesnego, jak i klasycznie urządzonego pomieszczenia ze względu na swój elegancki i spokojny charakter.
Herkunft: origin
Jedwabne runo: Jedwab jest najdelikatniejszą i najbardziej elastyczną przędzą na świecie, dzięki czemu nadaje dywanowi bardzo ekskluzywny charakter. Jedwab jest stosowany tylko w dywanach bardzo wysokiej jakości i nadaje dywanowi bardzo przyjemne odczucie.
Jedwabny łańcuszek: Osnowa to podstawowa tkanina, na której jest zawiązana okrywa. Im drobniejsza osnowa, tym ostrzejszy jest ostateczny wzór dywanu. Tylko najlepsze dywany są wiązane na jedwabiu, ponieważ jedwab może być użyty do stworzenia znacznie ciaśniejszej i delikatniejszej osnowy niż wełna. Dlatego tylko z prawdziwym jedwabiem w osnowie można osiągnąć liczbę węzłów 600 000 i więcej na QM.
Ręcznie wiązana jakość: Dywany ręcznie tkane to prawdziwe dzieła sztuki i w zależności od jakości wymagają bardzo dobrego wyszkolenia i dużej cierpliwości. Ręczne wiązanie węzłów sprawia, że dywany są znacznie delikatniejsze, gładsze i mają wyższą jakość niż w przypadku innych metod.
| Nr. art. | 1041238 |
| Rozmiar | 78 x 127 cm |
| Cecha | Afghan |
| Gęstość tkania | ca. 600.000 / m² |
| Wysokość ok. | 4mm |
| Włosie | 100% Jedwab |
| Osnowa | 100% Jedwab |
| Produkcja | Ręcznie Tkany |
Afghan Dywany: Dywany z Afganistanu inspirują swoim ciasnym splotem oraz delikatnymi figurami i kształtami geometrycznymi. Dywany afgańskie są najczęściej w pięknych ciemnoczerwonych i brązowych odcieniach i mają spokojny wygląd. Krótkie i twarde runo sprawia, że dywany są odporne na ślady nacisku nóg stołu i zabrudzenia. Jeśli chodzi o styl, afgan pasuje zarówno do nowoczesnego, jak i klasycznie urządzonego pomieszczenia ze względu na swój elegancki i spokojny charakter.
Herkunft: origin
Jedwabne runo: Jedwab jest najdelikatniejszą i najbardziej elastyczną przędzą na świecie, dzięki czemu nadaje dywanowi bardzo ekskluzywny charakter. Jedwab jest stosowany tylko w dywanach bardzo wysokiej jakości i nadaje dywanowi bardzo przyjemne odczucie.
Jedwabny łańcuszek: Osnowa to podstawowa tkanina, na której jest zawiązana okrywa. Im drobniejsza osnowa, tym ostrzejszy jest ostateczny wzór dywanu. Tylko najlepsze dywany są wiązane na jedwabiu, ponieważ jedwab może być użyty do stworzenia znacznie ciaśniejszej i delikatniejszej osnowy niż wełna. Dlatego tylko z prawdziwym jedwabiem w osnowie można osiągnąć liczbę węzłów 600 000 i więcej na QM.
Ręcznie wiązana jakość: Dywany ręcznie tkane to prawdziwe dzieła sztuki i w zależności od jakości wymagają bardzo dobrego wyszkolenia i dużej cierpliwości. Ręczne wiązanie węzłów sprawia, że dywany są znacznie delikatniejsze, gładsze i mają wyższą jakość niż w przypadku innych metod.
| nazwa: | Afghan |
|---|---|
| Kolor: | Beżowy, Czerwony, Róża, Brązowy, Żółty |
| Forma: | Prostokątny |
| Wysokość: | 4mm |
| Stos: | Jedwab |
| Łańcuch: | Jedwab |
| Jakość wykonania: | Ręcznie Tkany |
| węzeł: | 600.000 |
| Stan: | Nowy |
| Wiek: | Nowy |