Vintage
374 x 285cmDostępna tylko 1 sztuka - unikatowy egzemplarz
Ręcznie tkany unikat wraz z certyfikatem autentyczności
Bezpłatne zwroty
31-dniowe prawo zwrotu
Bezpłatna i szybka dostawa
Dostępny, czas dostawy: 1 - 3 dni
Vintage Dywany: Dywany vintage są wykonane ze starych perskich dywanów. W tym celu dywany są najpierw farbowane, a następnie runo jest częściowo usuwane. Tworzy to niepowtarzalne piękno tych dywanów, a jednocześnie nadaje starym dywanom nowe życie.
Dywany pakistańskie: Dywany pakistańskie mają bardzo dobrą jakość węzłów, dużą gęstość węzłów i płaskie runo. Naturalna wełna i wysoka jakość wykonania sprawiają, że pakistańskie dywany są szczególnie popularne.
Runo z wełny dziewiczej: Dywan wykonany z prawdziwej nowej wełny sprawia, że każdy styl wnętrza staje się bardziej przytulny. Sama czysta nowa wełna jest bardzo przyjemnie miękka w dotyku, a ponadto pomaga tłumić dźwięki i regulować wilgotność w pomieszczeniu. Te właściwości bezpośrednio zwiększają poziom komfortu z dywanem wykonanym z prawdziwej nowej wełny.
Nowy naszyjnik z wełny: Ręcznie przędzona wełna dziewicza jest używana przez nomadów nie tylko w runie, ale także do osnowy (tkaniny bazowej).
Ręcznie wiązana jakość: Dywany ręcznie tkane to prawdziwe dzieła sztuki i w zależności od jakości wymagają bardzo dobrego wyszkolenia i dużej cierpliwości. Ręczne wiązanie węzłów sprawia, że dywany są znacznie delikatniejsze, gładsze i mają wyższą jakość niż w przypadku innych metod.
| Nr. art. | 1065849 |
| Rozmiar | 374 x 285 cm |
| Cecha | Vintage |
| Pochodzenie | Pakistan |
| Gęstość tkania | ca. 300.000 / m² |
| Wysokość ok. | 5-7mm |
| Włosie | 100% Wełna Dziewicza |
| Osnowa | 100% Wełna Dziewicza |
| Produkcja | Ręcznie Tkany |
Vintage Dywany: Dywany vintage są wykonane ze starych perskich dywanów. W tym celu dywany są najpierw farbowane, a następnie runo jest częściowo usuwane. Tworzy to niepowtarzalne piękno tych dywanów, a jednocześnie nadaje starym dywanom nowe życie.
Dywany pakistańskie: Dywany pakistańskie mają bardzo dobrą jakość węzłów, dużą gęstość węzłów i płaskie runo. Naturalna wełna i wysoka jakość wykonania sprawiają, że pakistańskie dywany są szczególnie popularne.
Runo z wełny dziewiczej: Dywan wykonany z prawdziwej nowej wełny sprawia, że każdy styl wnętrza staje się bardziej przytulny. Sama czysta nowa wełna jest bardzo przyjemnie miękka w dotyku, a ponadto pomaga tłumić dźwięki i regulować wilgotność w pomieszczeniu. Te właściwości bezpośrednio zwiększają poziom komfortu z dywanem wykonanym z prawdziwej nowej wełny.
Nowy naszyjnik z wełny: Ręcznie przędzona wełna dziewicza jest używana przez nomadów nie tylko w runie, ale także do osnowy (tkaniny bazowej).
Ręcznie wiązana jakość: Dywany ręcznie tkane to prawdziwe dzieła sztuki i w zależności od jakości wymagają bardzo dobrego wyszkolenia i dużej cierpliwości. Ręczne wiązanie węzłów sprawia, że dywany są znacznie delikatniejsze, gładsze i mają wyższą jakość niż w przypadku innych metod.
| ModerneTeppiche: | Vintage |
|---|---|
| nazwa: | Vintage |
| Kolor: | Beżowy, Szary, Weiß |
| Forma: | Kwadrat |
| Pochodzenie: | Pakistan |
| Wysokość: | 5-7mm |
| Stos: | Wełna Dziewicza |
| Łańcuch: | Wełna Dziewicza |
| Jakość wykonania: | Ręcznie Tkany |
| węzeł: | 300.000 |
| Stan: | Nowy |
| Wiek: | Nowy |