Kaiseri
87 x 121cmDostępna tylko 1 sztuka - unikatowy egzemplarz
Ręcznie tkany unikat wraz z certyfikatem autentyczności
Bezpłatne zwroty
31-dniowe prawo zwrotu
Bezpłatna i szybka dostawa
Dostępny, czas dostawy: 1 - 3 dni
Kaiseri Dywany: Dywan Kaiseri to turecki jedwabny dywan, który już od dawna nie jest tkany. Ponieważ prawdziwy dywan Kaiseri z czasem nabiera wyjątkowego połysku, taki dywan może być czasem dość cenny.
Dywany tureckie: Tureckie dywany ręcznie tkane są bardzo rzadkie i praktycznie nie są już dziś tkane, więc wiele z nich jest już antycznych lub pół-antycznych. Ze względu na ich delikatność i rzadkość, dywany te są często przedmiotem handlu jako inwestycje.
Runo z wełny dziewiczej: Dywan wykonany z prawdziwej nowej wełny sprawia, że każdy styl wnętrza staje się bardziej przytulny. Sama czysta nowa wełna jest bardzo przyjemnie miękka w dotyku, a ponadto pomaga tłumić dźwięki i regulować wilgotność w pomieszczeniu. Te właściwości bezpośrednio zwiększają poziom komfortu z dywanem wykonanym z prawdziwej nowej wełny.
Łańcuch bawełniany: Bawełna jest doskonałą osnową (materiałem bazowym) dla prawdziwego, ręcznie tkanego dywanu, ponieważ jest wytrzymała, a jednocześnie może być przędzona drobno i gęsto.
Ręcznie wiązana jakość: Dywany ręcznie tkane to prawdziwe dzieła sztuki i w zależności od jakości wymagają bardzo dobrego wyszkolenia i dużej cierpliwości. Ręczne wiązanie węzłów sprawia, że dywany są znacznie delikatniejsze, gładsze i mają wyższą jakość niż w przypadku innych metod.
| Nr. art. | 1014190 |
| Rozmiar | 87 x 121 cm |
| Cecha | Kaiseri |
| Pochodzenie | Indyk |
| Gęstość tkania | ca. 400.000 / m² |
| Wysokość ok. | 5-7mm |
| Włosie | 100% Wełna Dziewicza |
| Osnowa | 100% Bawełna |
| Produkcja | Ręcznie Tkany |
Kaiseri Dywany: Dywan Kaiseri to turecki jedwabny dywan, który już od dawna nie jest tkany. Ponieważ prawdziwy dywan Kaiseri z czasem nabiera wyjątkowego połysku, taki dywan może być czasem dość cenny.
Dywany tureckie: Tureckie dywany ręcznie tkane są bardzo rzadkie i praktycznie nie są już dziś tkane, więc wiele z nich jest już antycznych lub pół-antycznych. Ze względu na ich delikatność i rzadkość, dywany te są często przedmiotem handlu jako inwestycje.
Runo z wełny dziewiczej: Dywan wykonany z prawdziwej nowej wełny sprawia, że każdy styl wnętrza staje się bardziej przytulny. Sama czysta nowa wełna jest bardzo przyjemnie miękka w dotyku, a ponadto pomaga tłumić dźwięki i regulować wilgotność w pomieszczeniu. Te właściwości bezpośrednio zwiększają poziom komfortu z dywanem wykonanym z prawdziwej nowej wełny.
Łańcuch bawełniany: Bawełna jest doskonałą osnową (materiałem bazowym) dla prawdziwego, ręcznie tkanego dywanu, ponieważ jest wytrzymała, a jednocześnie może być przędzona drobno i gęsto.
Ręcznie wiązana jakość: Dywany ręcznie tkane to prawdziwe dzieła sztuki i w zależności od jakości wymagają bardzo dobrego wyszkolenia i dużej cierpliwości. Ręczne wiązanie węzłów sprawia, że dywany są znacznie delikatniejsze, gładsze i mają wyższą jakość niż w przypadku innych metod.
| nazwa: | Kaiseri |
|---|---|
| Kolor: | Beżowy, Czerwony, Róża, Brązowy, Żółty, Szary, Zielony, Turkus |
| Forma: | Prostokątny |
| Pochodzenie: | Indyk |
| Wysokość: | 5-7mm |
| Stos: | Wełna Dziewicza |
| Łańcuch: | Bawełna |
| Jakość wykonania: | Ręcznie Tkany |
| węzeł: | 400.000 |
| Nazwa Dodatek: | Wolle |
| Stan: | Nowy |
| Wiek: | Nowy |