Nepal
203 x 246cmDostępna tylko 1 sztuka - unikatowy egzemplarz
Ręcznie tkany unikat wraz z certyfikatem autentyczności
Bezpłatne zwroty
31-dniowe prawo zwrotu
Bezpłatna i szybka dostawa
Dostępny, czas dostawy: 1 - 3 dni
Nepal Dywany: Dywany n epalskie są tkane w Nepalu na skraju Himalajów. Wełna z której wykonane są dywany pochodzi z owiec hodowanych przez koczowników w wysokich górach Himalajów. Dzięki temu dywany są szczególnie wełniane i przytulne. Piękno prawdziwego nepalskiego dywanu leży również w jakości wełny. Prosty wzór sprawia, że idealnie pasuje do nowoczesnych mebli i nadaje Twojemu domowi dużo ciepła i przytulności dzięki swojej miękkości!
Dywany indyjskie: Tworzenie węzłów na dywanach w Indiach sięga czasów Imperium Mughalskiego w XVI wieku. W tym czasie fabryki węzłów budowano według modelu perskiego. Wpływ wzorów widać do dziś, choć dywany indyjskie są bardzo dobrej jakości, zwłaszcza w nowych kreacjach.
Flor: flor
Łańcuch bawełniany: Bawełna jest doskonałą osnową (materiałem bazowym) dla prawdziwego, ręcznie tkanego dywanu, ponieważ jest wytrzymała, a jednocześnie może być przędzona drobno i gęsto.
Ręcznie wiązana jakość: Dywany ręcznie tkane to prawdziwe dzieła sztuki i w zależności od jakości wymagają bardzo dobrego wyszkolenia i dużej cierpliwości. Ręczne wiązanie węzłów sprawia, że dywany są znacznie delikatniejsze, gładsze i mają wyższą jakość niż w przypadku innych metod.
| Nr. art. | 1010751 |
| Rozmiar | 203 x 246 cm |
| Cecha | Nepal |
| Pochodzenie | Indian |
| Gęstość tkania | ca. 200.000 / m² |
| Wysokość ok. | 7-10mm |
| Włosie | 100% Wiskoza |
| Osnowa | 100% Bawełna |
| Produkcja | Ręcznie Tkany |
Nepal Dywany: Dywany n epalskie są tkane w Nepalu na skraju Himalajów. Wełna z której wykonane są dywany pochodzi z owiec hodowanych przez koczowników w wysokich górach Himalajów. Dzięki temu dywany są szczególnie wełniane i przytulne. Piękno prawdziwego nepalskiego dywanu leży również w jakości wełny. Prosty wzór sprawia, że idealnie pasuje do nowoczesnych mebli i nadaje Twojemu domowi dużo ciepła i przytulności dzięki swojej miękkości!
Dywany indyjskie: Tworzenie węzłów na dywanach w Indiach sięga czasów Imperium Mughalskiego w XVI wieku. W tym czasie fabryki węzłów budowano według modelu perskiego. Wpływ wzorów widać do dziś, choć dywany indyjskie są bardzo dobrej jakości, zwłaszcza w nowych kreacjach.
Flor: flor
Łańcuch bawełniany: Bawełna jest doskonałą osnową (materiałem bazowym) dla prawdziwego, ręcznie tkanego dywanu, ponieważ jest wytrzymała, a jednocześnie może być przędzona drobno i gęsto.
Ręcznie wiązana jakość: Dywany ręcznie tkane to prawdziwe dzieła sztuki i w zależności od jakości wymagają bardzo dobrego wyszkolenia i dużej cierpliwości. Ręczne wiązanie węzłów sprawia, że dywany są znacznie delikatniejsze, gładsze i mają wyższą jakość niż w przypadku innych metod.
| GenerellerFilter: | Eine Farbe, Modern |
|---|---|
| ModerneTeppiche: | Eine Farbe, Nepal |
| nazwa: | Nepal |
| Kolor: | Beżowy, Brązowy, Żółty, Szary, Zielony, Weiß |
| Forma: | Prostokątny |
| Pochodzenie: | Indian |
| Wysokość: | 7-10mm |
| Stos: | Wiskoza |
| Łańcuch: | Bawełna |
| Jakość wykonania: | Ręcznie Tkany |
| węzeł: | 200.000 |
| Stan: | Nowy |
| Wiek: | Nowy |