Patchwork 15 %
162 x 262cm4 653 zł
5 586 złDostępna tylko 1 sztuka - unikatowy egzemplarz
Ręcznie tkany unikat wraz z certyfikatem autentyczności
Bezpłatne zwroty
31-dniowe prawo zwrotu
Bezpłatna i szybka dostawa
Dostępny, czas dostawy: 1 - 3 dni
Patchwork Dywany: Dywan patchworkowy jest ponownie złożony ze starych dywanów orientalnych i w ten sposób nawiązuje do idei recyklingu. W tym celu stare dywany są czyszczone, farbowane i ponownie składane w pożądany sposób. Rustykalny klimat dywanu patchworkowego wygląda szczególnie dobrze w nowoczesnym domu.
Dywany afgańskie: Dywany i kilimy mają w Afganistanie długą tradycję. W przeciwieństwie do dywanów perskich, dywany afgańskie mają zazwyczaj geometryczne wzory i spokojniejsze kolory. Węzeł dywanów jest twardy i o płaskim runie.
Runo z wełny dziewiczej: Dywan wykonany z prawdziwej nowej wełny sprawia, że każdy styl wnętrza staje się bardziej przytulny. Sama czysta nowa wełna jest bardzo przyjemnie miękka w dotyku, a ponadto pomaga tłumić dźwięki i regulować wilgotność w pomieszczeniu. Te właściwości bezpośrednio zwiększają poziom komfortu z dywanem wykonanym z prawdziwej nowej wełny.
Nowy naszyjnik z wełny: Ręcznie przędzona wełna dziewicza jest używana przez nomadów nie tylko w runie, ale także do osnowy (tkaniny bazowej).
Ręcznie wiązana jakość: Dywany ręcznie tkane to prawdziwe dzieła sztuki i w zależności od jakości wymagają bardzo dobrego wyszkolenia i dużej cierpliwości. Ręczne wiązanie węzłów sprawia, że dywany są znacznie delikatniejsze, gładsze i mają wyższą jakość niż w przypadku innych metod.
| Nr. art. | 1010882 |
| Rozmiar | 162 x 262 cm |
| Cecha | Patchwork |
| Pochodzenie | Afganistan |
| Wysokość ok. | 5-7mm |
| Włosie | 100% Wełna Dziewicza |
| Osnowa | 100% Wełna Dziewicza |
| Produkcja | Ręcznie Tkany |
Patchwork Dywany: Dywan patchworkowy jest ponownie złożony ze starych dywanów orientalnych i w ten sposób nawiązuje do idei recyklingu. W tym celu stare dywany są czyszczone, farbowane i ponownie składane w pożądany sposób. Rustykalny klimat dywanu patchworkowego wygląda szczególnie dobrze w nowoczesnym domu.
Dywany afgańskie: Dywany i kilimy mają w Afganistanie długą tradycję. W przeciwieństwie do dywanów perskich, dywany afgańskie mają zazwyczaj geometryczne wzory i spokojniejsze kolory. Węzeł dywanów jest twardy i o płaskim runie.
Runo z wełny dziewiczej: Dywan wykonany z prawdziwej nowej wełny sprawia, że każdy styl wnętrza staje się bardziej przytulny. Sama czysta nowa wełna jest bardzo przyjemnie miękka w dotyku, a ponadto pomaga tłumić dźwięki i regulować wilgotność w pomieszczeniu. Te właściwości bezpośrednio zwiększają poziom komfortu z dywanem wykonanym z prawdziwej nowej wełny.
Nowy naszyjnik z wełny: Ręcznie przędzona wełna dziewicza jest używana przez nomadów nie tylko w runie, ale także do osnowy (tkaniny bazowej).
Ręcznie wiązana jakość: Dywany ręcznie tkane to prawdziwe dzieła sztuki i w zależności od jakości wymagają bardzo dobrego wyszkolenia i dużej cierpliwości. Ręczne wiązanie węzłów sprawia, że dywany są znacznie delikatniejsze, gładsze i mają wyższą jakość niż w przypadku innych metod.
| ModerneTeppiche: | Patchwork |
|---|---|
| nazwa: | Patchwork |
| Kolor: | Beżowy, Czerwony, Róża, Brązowy, Żółty |
| Forma: | Prostokątny |
| Pochodzenie: | Afganistan |
| Wysokość: | 5-7mm |
| Stos: | Wełna Dziewicza |
| Łańcuch: | Wełna Dziewicza |
| Jakość wykonania: | Ręcznie Tkany |
| węzeł: | |
| Nazwa Dodatek: | Kelim |
| Stan: | Nowy |
| Wiek: | Nowy |