Asman 10 %
243 x 310cm21 160 zł
23 646 złDostępna tylko 1 sztuka - unikatowy egzemplarz
Ręcznie tkany unikat wraz z certyfikatem autentyczności
Bezpłatne zwroty
31-dniowe prawo zwrotu
Bezpłatna i szybka dostawa
Dostępny, czas dostawy: 1 - 3 dni
Asman Dywany: Dywany Asman pochodzą z naszej własnej kolekcji i oferują specjalną mieszankę nowoczesnych dywanów designerskich i klasycznych wzorów. Projekt tych dywanów opracowujemy tutaj w Hamburgu we współpracy z indyjskimi projektantami, gdzie są one następnie wiązane. W procesie produkcji używamy tylko najlepszej wełny dziewiczej, która jest przekształcana w unikalne runo z dodatkiem delikatnego jedwabiu.
Dywany indyjskie: Tworzenie węzłów na dywanach w Indiach sięga czasów Imperium Mughalskiego w XVI wieku. W tym czasie fabryki węzłów budowano według modelu perskiego. Wpływ wzorów widać do dziś, choć dywany indyjskie są bardzo dobrej jakości, zwłaszcza w nowych kreacjach.
Flor: flor
Nowy naszyjnik z wełny: Ręcznie przędzona wełna dziewicza jest używana przez nomadów nie tylko w runie, ale także do osnowy (tkaniny bazowej).
Ręcznie wiązana jakość: Dywany ręcznie tkane to prawdziwe dzieła sztuki i w zależności od jakości wymagają bardzo dobrego wyszkolenia i dużej cierpliwości. Ręczne wiązanie węzłów sprawia, że dywany są znacznie delikatniejsze, gładsze i mają wyższą jakość niż w przypadku innych metod.
| Nr. art. | 1017320 |
| Rozmiar | 243 x 310 cm |
| Cecha | Asman |
| Pochodzenie | Indian |
| Wysokość ok. | 7-10mm |
| Włosie | 100% Wełna Dziewicza Z Jedwabiem |
| Osnowa | 100% Wełna Dziewicza |
| Produkcja | Ręcznie Tkany |
Asman Dywany: Dywany Asman pochodzą z naszej własnej kolekcji i oferują specjalną mieszankę nowoczesnych dywanów designerskich i klasycznych wzorów. Projekt tych dywanów opracowujemy tutaj w Hamburgu we współpracy z indyjskimi projektantami, gdzie są one następnie wiązane. W procesie produkcji używamy tylko najlepszej wełny dziewiczej, która jest przekształcana w unikalne runo z dodatkiem delikatnego jedwabiu.
Dywany indyjskie: Tworzenie węzłów na dywanach w Indiach sięga czasów Imperium Mughalskiego w XVI wieku. W tym czasie fabryki węzłów budowano według modelu perskiego. Wpływ wzorów widać do dziś, choć dywany indyjskie są bardzo dobrej jakości, zwłaszcza w nowych kreacjach.
Flor: flor
Nowy naszyjnik z wełny: Ręcznie przędzona wełna dziewicza jest używana przez nomadów nie tylko w runie, ale także do osnowy (tkaniny bazowej).
Ręcznie wiązana jakość: Dywany ręcznie tkane to prawdziwe dzieła sztuki i w zależności od jakości wymagają bardzo dobrego wyszkolenia i dużej cierpliwości. Ręczne wiązanie węzłów sprawia, że dywany są znacznie delikatniejsze, gładsze i mają wyższą jakość niż w przypadku innych metod.
| nazwa: | Asman |
|---|---|
| Kolor: | Fioletowy, Róża, Szary, Weiß |
| Forma: | Prostokątny |
| Pochodzenie: | Indian |
| Wysokość: | 7-10mm |
| Stos: | Wełna Dziewicza Z Jedwabiem |
| Łańcuch: | Wełna Dziewicza |
| Jakość wykonania: | Ręcznie Tkany |
| węzeł: | |
| Stan: | Nowy |
| Wiek: | Nowy |