Hereke

Article Size
66 x 95
Nr.
1010481
  • Türkei
  • Seide
  • Handgeknüpft

Do każdego z naszych dywanów dołączamy
certyfikat autentyczności.

  • Szybka dostawa: 2 - 4 Dni
  • Bezpłatna wysyłka i zwroty
  • 30 dniowa polityka zwrotów
W magazynie pozostało tylko 1
Preis: 31654 zł
Sale-Preis: 22270 zł
  • Nur bis 04.10.23
  • 30% Sale
1010481

Z VAT i bezpłatną wysyłką

Opis

Hereke Dywany: Miasto Hereke położone jest w Turcji w pobliżu Stambułu. Miasto jest znane na całym świecie z najwspanialszych jedwabnych dywanów. Stare i nowe dywany z Hereke są równie cenne i mają unikalne wzory. Ponieważ niektóre dywany Hereke są wiązane podwójnymi węzłami, mogą mieć nawet 3,000,000 węzłów na metr kwadratowy. Prawdziwy dywan Hereke błyszczy bez słów, ponieważ delikatność i wysoka jakość wykonania jest natychmiast zauważalna dla każdego. Dzięki dywanowi Hereke nadajesz swojemu wnętrzu szczególnie ekskluzywny akcent.

Dywany tureckie: Tureckie dywany ręcznie tkane są bardzo rzadkie i praktycznie nie są już dziś tkane, więc wiele z nich jest już antycznych lub pół-antycznych. Ze względu na ich delikatność i rzadkość, dywany te są często przedmiotem handlu jako inwestycje.

Jedwabne runo : Jedwab jest najdelikatniejszą i najbardziej elastyczną przędzą na świecie, dzięki czemu nadaje dywanowi bardzo ekskluzywny charakter. Jedwab jest stosowany tylko w dywanach bardzo wysokiej jakości i nadaje dywanowi bardzo przyjemne odczucie.

Jedwabny łańcuszek: Osnowa to podstawowa tkanina, na której jest zawiązana okrywa. Im drobniejsza osnowa, tym ostrzejszy jest ostateczny wzór dywanu. Tylko najlepsze dywany są wiązane na jedwabiu, ponieważ jedwab może być użyty do stworzenia znacznie ciaśniejszej i delikatniejszej osnowy niż wełna. Dlatego tylko z prawdziwym jedwabiem w osnowie można osiągnąć liczbę węzłów 600 000 i więcej na QM.

Ręcznie wiązana jakość: Dywany ręcznie tkane to prawdziwe dzieła sztuki i w zależności od jakości wymagają bardzo dobrego wyszkolenia i dużej cierpliwości. Ręczne wiązanie węzłów sprawia, że dywany są znacznie delikatniejsze, gładsze i mają wyższą jakość niż w przypadku innych metod.

Więcej szczegółów

Nr. art. 1010481
Rozmiar 66 x 95 cm
Cecha Hereke
Pochodzenie Indyk
Gęstość tkania ca. 900000 / m²
Wysokość ok. 3mm
Włosie 100% Jedwab
Osnowa 100% Jedwab
Produkcja Ręcznie Tkany
Wiek około 50 lat

Więcej korzyści

  • Nadaje się do ogrzewania podłogowego
  • Dostępne do obejrzenia na miejscu w Hamburgu

Znajdziesz nas w sercu największego na świecie zabytkowego kompleksu magazynowego w samym środku Hamburga. Chętnie doradzimy w naszym sklepie. Dzięki naszej różnorodnej i najwyższej klasy ofercie połączonej z naszym doświadczeniem, wspólnie znajdziemy Twój wymarzony dywan.

Am Sandtorkai 25

20457 Hamburg

Godziny otwarcia

Poniedziałek-piątek 09:30 - 17:30
Sobota 11:00 - 16:00

Masz pytanie?

Chętnie pomożemy! Napisz do nas lub zadzwoń.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży dywanów i wyposażenia wnętrz, chętnie pomożemy i doradzimy w wyborze wymarzonego dywanu!

Trusted Shops - opinie

Ostatnio oglądane
Rugway Store

Potrzebujesz porady?

Odwiedź nas w Speicherstadt w Hamburgu!

lub zadzwoń:

+49 (0) 40 36 90 19 42
Trusted Shops
Bezpieczne zakupy dzięki certyfikatowi Trusted Shops
SSL
Twoje dane są u nas bezpieczne i są przesyłane z wykorzystaniem protokołu SSL
Carefair
Sprawdzone pochodzenie naszych produktów - jesteśmy członkami Care & Fair